KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16107133
nr 1610 7133
Claus Wallner
(1926-1979), Tyskland
Signerad, akvarell, 46x63cm, yttermått inklusive ram: 59x78cm
Claus Wallner, tysk konstnär född 1926, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 09:04:28